Afgerond
0 DAGEN TE GAAN

Little League Team The Netherlands 2018

Discipline:
Baseball
Over Ons:
Ons team is in het weekend van 19-21 mei in Almere NEDERLANDS KAMPIOEN LITTLE LEAGUE BASEBALL geworden. Nu mogen wij naar Polen voor het Europees Kampioenschap! Als als we winnen mogen we door naar AMERIKA voor het wereldkampioenschap!

Wij hebben sponsoren nodig om onze touringcar te kunnen huren en onze accommodatie en dagelijkse kosten aldaar te kunnen bekostigen. Wij gaan een hele mooie reis maken met alle jongens, maar zijn met elkaar (en natuurlijk met de ouders) verantwoordelijk voor het zoeken van sponsoren!
Geslacht:
Man
Het team is bij elkaar sinds: :
Controleren...
apr 09 2018
Aangpepast sporter(s):
Nee
Status:
  • Bondsstatus
RTC-CTO-NTC:
  • NEE
Vereniging(en):
Hoofddorp Pioniers, Kinheim, Rabbits, Onze Gazellen
Sportresultaten:
NK Little League 2018
Ambitie:
WK Amerika
Trainingsuren:
6 uur
Facebook: Instagram:
Unable to load tooltip content.
Mijn Donatiedoel


Ons team is in het weekend van 19-21 mei in Almere NK LITTLE LEAGUE...

Afgerond
57%
Gehaald
€1.980,00
opgehaald
0
dagen over